Kontakt

Namn

Befattning

Telefon

Epost

Pierre Gatelin

ägare/montör

070-480 20 50

pierre@rorfirman.se

Göran Olofsson

Montör/Service

070-420 80 53

goran@rorfirman.se

Janne Teinert

Montör

070-480 20 54

janne@rorfirman.se

Mattias Back

Montör

070-480 2052

mattias@rorfirman.se

 

 

 

 

Arne Karlsson

Montör

070-480 20 57

arne@rorfirman.se

Jocke Hafdell

Montör

070-480 20 56

jockeh@rorfirman.se

Peo Smeds

Snickare/Montage

070-841 35 31

peo@rorfirman.se

Joakim Nordström

VVS-under utbildning

 

jocken@rorfirman.se

Mikael af Ekenstam

VVS-under utbildning

 

mikael@rorfirman.se

Arbetsordrar/Beställningar skickas till

 

 

order@rorfirman.se

Jour Avtalskunder

 

070-48020 55

 

Kristina Svensson

Administration/ekonomi

070-754 20 81

stina@rorfirman.se

Post & Besöks Adress: Telefon 08-510 253 09 Org.nr 556783-5656

Gillinge 54B Fax 08-510 253 10 Vi är ett byggföretag och tillämpar omvänd skatt

18691 VALLENTUNA

 

 

 

 

 

 

Copyright © All Rights Reserved Rörfirman i Gillinge AB, Gillinge 54b 186 91 VALLENTUNA